Menu

Dino Top Festiwal za nami!

Mimo kiepskiej pogody setki osób bawiło się w Sędziszowie Małopolskim na trwającym 3 dni Festiwalu Dino Top. 

Impreza zaczęła się w piątek na sędziszowskim rynku od rywalizacji między młodymi uczestnikami konkursu na najlepsze wykonanie piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Później na scenie pojawił się Gang Olsena, a wieczór zakończyła Beata Lerach.

Drugi dzień festiwalu odbywał się już na stadionie, gdzie poznaliśmy zwycięzcę piątkowych rywalizacji. 20-godzinną sesję nagraniową w studiu w Polskim Radiu Rzeszów wygrała Oliwia Skóra. Drugie miejsce zajął Kamil Kiliam, trzecia była Małgorzata Oleszko. Później na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru: Sebastian Riedel z grupą Cree oraz Małgorzata Ostrowska. Niespodzianką dla uczestników imprezy był wspólny występ Ostrowskiej i wokalisty KSU Siczki (Eugeniusz Olejarczyk), podczas którego zaśpiewali m.in. utwór "Moje Bieszczady".

Festiwal zakończył wczoraj występ zespołu Fabryka. Przed nim na scenie dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę pojawili się Maleo Reggae Rockers i Marika którzy wykonali koncert pieśni patriotycznych "Panny Wyklęte, Panny Sprawiedliwe". 

Była to już dryga edycja imprezy organizowanej wspólnie przez Polskie Radio Rzeszów, Telewizję Polską i miasto Sędziszów Małopolski. 

Fotogalerie ze wszystkich dni można obejrzeć tutaj:

Festiwal Dino Top 2018 Dzień Pierwszy

Festiwal Dino Top 2018 Dzień Drugi

Festiwal Dino Top 2018 Dzień Trzeci

Powrót na górę