Menu

Dino Top Festival trwa w najlepsze!

Dino Top Festival trwa w najlepsze! fot. A. Kutrzeba

W Sędziszowie Małopolskim trwa drugi dzień Dino Top Festival. Dziś na stadionie miejskim w Sędziszowie Małopolskim poznaliśmy tegoroczną zwyciężczynie konkursu na najlepsze wykonanie piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Została nią Oliwia Skóra. Nagrodą jest 20-godzinna sesja nagraniowa w studiu w Polskim Radiu Rzeszów. Drugie miejsce zajął Kamil Kiliam, trzecia była Małgorzata Oleszko.

Aktualnie na scenie gra Sebastian Riedel z grupą Cree, gwiazdą wieczoru będzie także Małgorzata Ostrowska. (TRANSMISJA NA NASZEJ ANTENIE JUŻ OD GODZ. 19:00)

Na stadionie czeka także mnóstwo innych atrakcji, m.in. wesołe miasteczko.

 

Wczoraj też się działo

Wczoraj na sędziszowskim rynku młodzi artyści rywalizowali w konkursie na najlepsze wykonanie piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Oprócz wspomnianych zwycięzców jury przyznało także dwa wyróżnienia, otrzymali je Paulina Bembenek i Marcin Ogrodnik. Ci artyści wezmą udział w audycji Radia Rzeszów - "W dobrym tonie". Opowiedzą o swoich pasjach i zawodowych planach.

Wczorajszy dzień zakończył koncert Beaty Lerach, wcześniej na scenie wystąpił zespół Gang Olsena.

Pełną fotogalerię z pierwszego dnia można zobaczyć tutaj: Dino Top Festiwal 2018 - Dzień Pierwszy

 

Na koniec coś ekstra

Na zakończenie festiwalu w niedzielę odbędzie się koncert pieśni patriotycznych "Panny Wyklęte, Panny Sprawiedliwe" Maleo Reggae Rockers i Mariki, a także występ grupy Fabryka (TRANSMISJA OD GODZ. 18:00)

Powrót na górę