Menu

Beata Lerach

33 letnia piosenkarka z Wrocławia. Laureatka wielu polskich konkursów, m.inStudenckiego Festiwalu Piosenki, Konkursu Piosenek Agnieszki Osieckiej czy Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Czytaj dalej...

Fabryka

Zespół, założony w 2004 roku, w Warszawie, z inicjatywy wokalisty Sylwestra Domańskiego. Łączy klasyczny rock z brzmieniem elektronicznym i poezją. Odwołuje się do naszego dziedzictwa narodowego. Kierując się do wielopokoleniowej publiczności, muzycy wykorzystują w swojej twórczości wiersze takich poetów jak: Wyspiański, Baczyński, Gajcy, Szczepański...

Czytaj dalej...

Gang Olsena

Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej. Klub "Pulsar" był miejscem prób zespołów Big Tu Tu, Dinx Band i Lean Back, z których w 1988 roku powstał zespół Gang Olsena. Już sama nazwa grupy sugerowała charakter i "założenia programowe" Gangu: bawić siebie i publiczność!

Czytaj dalej...

Maleo Reggae Rockers

Maleo Reggae Rockers wystąpi na Dino Top Festival prezentując dwa połączone projekty "Pany Wyklęte" i "Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata" - oba z mocnym kontekstem historycznym. Do udziału w nich zaprasza znane polskie wokalistki. 

Pierwszy to historie  Wyklętych, widziane oczami żon, matek i samych żołnierek. Drugi przedstawia historię kobiet, które ratowały Żydów podczas okupacji niemieckiej.

Czytaj dalej...