Menu

Koncerty i wspólne kibicowanie - dziś trzeci dzień Dino Top Festiwalu

Koncerty i wspólne kibicowanie - dziś trzeci dzień Dino Top Festiwalu fot. A. Kutrzeba

Dziś ostatni - trzeci - dzień Dino Top Festiwalu w Sędziszowie Małopolskim.

Wczoraj na na stadionie miejskim w Sędziszowie Małopolskim poznaliśmy tegoroczną zwyciężczynię konkursu na najlepsze wykonanie piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Została nią Oliwia Skóra. W nagrodę otrzymała 20-godzinną sesję nagraniową w studiu Polskiego Radia Rzeszów oraz 2000 zł. Drugie miejsce zajął Kamil Kiliam, trzecia była Małgorzata Oleszko. Wczoraj także dowiedzieliśmy się, że w przyszłym roku chętni którzy staną w konkursowe szranki zmierzą się z utworami Anny Jantar.

Po wręczeniu nagród i koncercie laureatów na scenie wystąpił Sebastian Riedel z grupą Cree, a po nim gwiazda wieczoru - Małgorzata Ostrowska z zespołem. Organizatorzy przygotowali dla festiwalowiczów, także niespodziankę którą był wspólny występ z legendarnym Siczką - wokalistą grupy KSU. Wspólnie wykonali oni m.in. utwór "Moje Bieszczady".

Festiwalowa niedziela rozpocznie się po godzinie 18. Koncerty połączy idea uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na scenie wystąpią dziś Maleo Reggae Rockers i Marika "Panny Wyklęte, Panny Sprawiedliwe" oraz zespół Fabryka. Oba występy będziemy transmitować na naszej antenie. W przerwie między koncertami na stadionie KS Lechii zorganizowana zostanie strefa kibica i wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Polskie Radio Rzeszów wspólnie z miastem Sędziszów Małopolski i Telewizją Polską.

Fotogalerie z poprzednich dni można zobaczyć tutaj:
Dino Top Festiwal 2018 - Dzień Pierwszy

Dino Top Festiwal 2018 - Dzień Drugi

Szczegóły festiwalu dostępne są na stronie www.dinotopfestival.pl

Powrót na górę