Menu

Transmisja w TVP Kultura i Złota Płyta dla zespołu RSC

Pierwsza edycja festiwalu Organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów, Telewizję Polską Oddział Rzeszów oraz Urząd Miejski i MGOK w Sędziszowie Małopolskim zbliża się wielkimi krokami. Koncert finałowy, który odbędzie się 25 czerwca transmitowany będzie na żywo przez TVP Kultura oraz Telewizję Regionalną co znacznie podnosi prestiż tej imprezy.

Niedawno zespół RSC wypuścił w wersji CD reedycję swojego drugiego albumu pt. „Życie to teatr”, który w latach 80-tych wydany został wyłącznie na kasecie magnetofonowej. Wtedy, sprzedał się w nakładzie ponad 300 tys. Egzemplarzy, co było w tamtym czasie wielkim osiągnięciem a grupa nie doczekała się uznania w branży muzycznej i nie otrzymała Złotej Płyty. Wspólnie z wytwórnią GAD Records postanowiliśmy teraz wręczyć zespołowi to zasłużone wyróżnienie, 25 czerwca na koncercie finałowym Dino Top Festiwal 2017.

To nie koniec dobrych informacji związanych z legendą rzeszowskiego rocka. W październiku zespół RSC otwierać będzie dwa polskie koncerty grupy Procol Harum w Szczecinie i Katowicach.

Przypominamy wszystkim fanom audycji Dino Top i uczestnikom, że wstęp na Dino Top Festiwal jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Powrót na górę