Menu

Zgłoś się do konkursu - sprawdź nagrody

Kończy się czas na zgłoszenie się do konkursu piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego - to jeden z elementów Dino Top Festival. Impreza odbędzie się 31 maja i 1 czerwca w Sędziszowie Małopolskim 

Soliści i  zespoły, które chcą się zmierzyć z utworami zaśpiewanymi przez Annę Jantar lub skomponowanymi przez Jarosława Kukulskiego muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy. Termin mija o północy z niedzieli na poniedziałek (19/20.05)

Na laureatów konkursu czekają nagrody. Zwycięzca wystąpi na głównej scenie festiwalowej, będzie mógł też skorzystać z 20 godzin w naszym studiu nagrań  a TVP Rzeszów zrealizuje mu teledysk. Zdobywca 2 miejsca otrzyma 2 tys zł od Radia Rzeszów. Nagrodę za 3 miejsce funduje samorząd Sędziszowa - to 1,5 tys zł.

Konkursowemu jury w którym zasiądą m.in podkarpaccy muzycy Andrzej Wiśniowski i Piotr Nowak, przewodniczy red. Elżbieta Lewicka.

Dino Top Festival odbędzie się po raz trzeci. W tym roku, nie jak poprzednio, na stadionie miejskim a na odnowionym Małym Rynku w Sędziszowie Małopolskim. Gwiazdą imprezy będzie Maryla Rodowicz.

Powrót na górę