Logo
Wydrukuj tę stronę

W Brzozowie najwięcej sprawnych gramofonów Bambino

W Brzozowie najwięcej sprawnych gramofonów Bambino fot. A.Klag

W sobotę 16 czerwca trasa koncertowa ekipy Dino Top pt. „Bambino Tour” zawitała do Brzozowa. Zainteresowanie naszych słuchaczy było niesamowite. Tylu sprawnych adapterów Bambino w jednym miejscu jeszcze nie było. Wiedza naszych słuchaczy w tym temacie też była bardzo duża. Pan Mieczysław z Ropczyc wygrał w konkursie gramofon Sony ufundowany przez Polskie Radio Rzeszów. Gratulujemy.

Dwaj najmłodsi uczestnicy konkursu podczas ostatniej audycji Dino Top (nadawanej z Brzozowa 16.06) okazali się być kolekcjonerami starego sprzętu RTV. Poprosiliśmy ich o przesłanie zdjęć swoich zbiorów.

Kacper Dudycz

Mam na imię Kacper mam 16 lat i interesuję się polskim sprzętem grającym. Moja przygoda zaczęła się około 3 lat temu, kiedy tato przyniósł do domu radio (pierwsze z mojej kolekcji), a był to Amator 3 stereo do którego dokupiłem polskie kolumny. Jego granie tak mi się spodobało że zacząłem zbierać więcej takiego sprzętu.

Moja kolekcja dziś liczy ok 60 szt. takiego sprzętu.

Ostatnie dwa gramofony rozdamy podczas Dino Top Festival 2018 w Sędziszowie Małopolskim który odbędzie się w dniach 22 - 24 czerwca. Zapraszamy. Galeria zdjęć Ania Klag.

Realizacja Polskie Radio Rzeszów © Dino Top Festiwal. Wszystkie prawa zastrzeżone.