Menu

Joe Cocker - śpiewa Jacek Kawalec

Projekt "JOE COCKER - śpiewa JACEK KAWALEC z ORKIESTRĄ" to wyjątkowy, multimedialny koncert, z muzyką na żywo, hołd dla wielkiego artysty jakim był Joe Cocker.

Podczas koncertu, na który składają się najbardziej znane i kochane przez wszystkich utwory z repertuaru Joe Cockera ( m. inn. "With a little help of my friends", "Unchain my heart", "You can leave your hat on", "Summer in the city", "You are so beautiful" i wiele innych), zobaczymy także fragmenty wywiadów i materiały archiwalne, w formie projekcji multimedialnej, ukazujące tę drugą, bardziej prywatną twarz artysty.

Muzyka Joe Cocera, to absolutny majstersztyk, a wyjątkowa, utkana z emocji osobowość wokalisty sprawia, że nie można pozostać obojętnym wobec jego twórczości.

Jacek Kawalec, znany głównie jako aktor, jest też bardzo uzdolnionym wokalistą. W 1994 roku nagrał rockowy album „Be My Love” zawierający sonety W. Szekspira śpiewane w oryginalnej wersji językowej. Materiał muzyczny z tego albumu stał się kanwą widowiska telewizyjnego „Miłość, to nie igraszka czasu” nominowanego do Złotej Róży na międzynarodowym festiwalu „Róże Mountreux” w Szwajcarii. Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych. Widzowie telewizyjni poznali go przed laty, kiedy z sukcesem poprowadził legendarną już "Randkę w ciemno". Od kilku lat z powodzeniem wciela się w rolę Witebskiego w "Ranczu" - najchętniej oglądanym, polskim serialu. Brał też udział w telewizyjnych programach rozrywkowych: "Jak oni śpiewają", Taniec z gwiazdami" i "Twoja Twarz brzmi znajomo".

Video-zwiastun koncertu "JOE COCKER - śpiewa JACEK KAWALEC z ORKIESTRĄ"
Powrót na górę