Menu

Audycja Dino Top

Muzyka dla wszystkich pokoleń w wykonaniu artystów którzy rozpoczęli działalność przed 1986 r. W każdą sobotę, od godz. 12:20 do 15:00 Andrzej Klee i Jerzy Szlachta na antenie Polskiego Radia Rzeszów prezentują listę przebojów dla dinozaurów i nie tylko.

Po raz tysięczny spotykali się ze słuchaczami autorzy audycji Dino Top - czyli listy przebojów dla "dinozaurów" i nie tylko - Polskiego Radia Rzeszów. Autorami programu są Andrzej Klee i Jerzy Szlachta. Jubileuszowe wydanie nadawane było wczoraj (sobota) z Sędziszowa Małopolskiego. O 18:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie odbył się z tej okazji koncert, w którym wystąpili: Marcin "Elvis" Życzyński, zespoły Piotr Nowak Band i Czerwone Gitary.

Pierwsze notowanie listy Dino Top zaprezentowane zostało 17 lipca 1994 r. Od 22 lat to jedna z najbardziej lubianych przez słuchaczy audycji Polskiego Radia Rzeszów. To oni są jej współautorami głosując każdego tygodnia na wybrane utwory lub proponując autorom umieszczenie w zestawieniu ulubionych artystów.

Powrót na górę